O nas

O nas

Na początek kilka słów o nas.

Biuro Podróży Sopol Lublin Małgorzata Ćwiklińska-Sołtys istnieje od 2003 roku. Zajmujemy się organizacją specjalistycznych imprez grupowych na zamówienie. Oferujemy przygotowywanie i realizację wycieczek dla instytucji i zakładów pracy. Nasze doświadczenia obejmują kierunki w całej Europie, na Bliskim Wschodzie, Azji a także w Ameryce Środkowej. Specjalizujemy się również w obsłudze pielgrzymek do sanktuariów Europy, Ziemi Świętej i Bliskiego Wschodu oraz Meksyku. Przygotowujemy wreszcie imprezy narciarskie do najbardziej znanych kurortów zimowych Włoch, Austrii i Francji.

Gwarancja ubezpieczeniowa naszego biura została wystawiona przez ERGO Reiseversicherung AG oddział w Polsce.

W naszej pracy kierujemy się zasadą, iż każda podróż powinna być dla uczestnika spełnieniem marzeń. Pracujemy z pasją i poświęceniem, aby przebiegała bezproblemowo i pozostała dla Państwa najpiękniejszym wspomnieniem.

Pielgrzymka czy wycieczka, bliska, czy daleka, może okazać się przygodą życia. Podróżowanie, poznawanie świata, innych narodowości i kultur, wspaniałych zabytków to, parafrazując Św.Augustyna, przewracanie kolejnych kart wielkiej księgi.

Zapraszamy !!!

Małgorzata Ćwiklińska-Sołtys

„Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby, w gruncie rzeczy, nieuleczalnej…”
Ryszard Kapuściński

Więcej informacji na stronie oraz blogu turystycznym